@lippo_et: Viimeinen kerta yhdessä joukkueena on hyvä päättää aina niin viisaan Nalle Puhin sanoihin:Ystävyys on sitä, että kun laittaa silmänsä kiinni ja ajattelee ystävää, niin poskilihakset alkavat vetäytyä korvia kohti ja kaikki rypyt siliävät!” Lippo Juniorien kauden päättäjäisissä valkoisesta joukkueesta palkittiin Anu, Piitu ja Selina, sinisistä Nanna, Natalia ja Venla L.
23.09.2017 •

Viimeinen kerta yhdessä joukkueena on hyvä päättää aina niin viisaan Nalle Puhin sanoihin:Ystävyys on sitä, että kun laittaa silmänsä kiinni ja ajattelee ystävää, niin poskilihakset alkavat vetäytyä korvia kohti ja kaikki rypyt siliävät!”
Lippo Juniorien kauden päättäjäisissä valkoisesta joukkueesta palkittiin Anu, Piitu ja Selina, sinisistä Nanna, Natalia ja Venla L.